Svatební dorty

Svatební dorty vyrabíme v malém provedení pro 22 lidí až po velké dorty pro 120 lidí. Patra je možné sestavit s různými náplněmi (krém, tvaroh, jogurt, šlehačka, ovoce, …). Vše je doladěno podle Vašich oblíbených chutí. Ozdoby na dortu přizpůsobíme barvě květů nebo šatů nevěsty. Na fotky dortů se můžete podívat v galerii.

Pokud máte vlastní představu, připravíme svatební dort podle Vaší fantazie. Můžete nám poslat e-mailem svůj nákres nebo fotku nebo si společně namalujeme několik návrhů a Vy rozhodnete, který je pro Vás ten pravý.

Když budete mít zájem, můžete si doma v klidu vychutnat malý vzorový dortík. Dorty vozíme až na místo konání svatby a patra sestavujeme a dozdobujeme až zde.

Jestli Vám maminky nenapečou koláčky, zvládneme to za ně. Pečeme koláčky makové, tvarohové, jablíčkové a povidlové. Jsou o průměru 4cm. V 1 kg je cca 95-97 kusů/340,- Kč. Připravíme Vám pro kamarády výslužky do košíčků (70,-Kč/košíček).

svatebni dort 9 Svatební dorty
svatebni dort 8 Svatební dorty
dort do spiraly Svatební dorty
svatebni dort 4 Svatební dorty
dort s cokoladovymi tycinkami Svatební dorty
svatebni dort 6 Svatební dorty
svatebni dort 0 Svatební dorty
dekorace ke svatebnimu dortu Svatební dorty
svatebni dort 1 Svatební dorty
tycinky a kvety Svatební dorty
svatebni dort 7 Svatební dorty
svatebni dort 10 Svatební dorty
svatebni dort 5 Svatební dorty
svatebni dort 15 Svatební dorty
svatebni dort 11 Svatební dorty
svatebni dort 21 rubinova svatba Svatební dorty
svatebni dort 20 obrazek z oznameni Svatební dorty
svatebni dort Svatební dorty
svatebni dort 2 Svatební dorty
svatebni dort 19 pro kazdeho maly dort Svatební dorty
svatebni dort 21 dort pro druzicku Svatební dorty
svatebni dort 18 kolacky Svatební dorty
svatebni dort 17 pro maminku Svatební dorty
svatebni dort 16 Svatební dorty
svatebni dort 14 Svatební dorty
svatebni dort 13 Svatební dorty
svatebni dort 12 Svatební dorty
svatebni dort 3 Svatební dorty
coko tulipanky na stojanu Svatební dorty
svatebni dort 22 Svatební dorty
svatebni dort 23 Svatební dorty
svatebni dort 24 Svatební dorty
thumbs svatebni dort 9 Svatební dortythumbs svatebni dort 8 Svatební dortythumbs dort do spiraly Svatební dortythumbs svatebni dort 4 Svatební dortythumbs dort s cokoladovymi tycinkami Svatební dortythumbs svatebni dort 6 Svatební dortythumbs svatebni dort 0 Svatební dortythumbs dekorace ke svatebnimu dortu Svatební dortythumbs svatebni dort 1 Svatební dortythumbs tycinky a kvety Svatební dortythumbs svatebni dort 7 Svatební dortythumbs svatebni dort 10 Svatební dortythumbs svatebni dort 5 Svatební dortythumbs svatebni dort 15 Svatební dortythumbs svatebni dort 11 Svatební dortythumbs svatebni dort 21 rubinova svatba Svatební dortythumbs svatebni dort 20 obrazek z oznameni Svatební dortythumbs svatebni dort Svatební dortythumbs svatebni dort 2 Svatební dortythumbs svatebni dort 19 pro kazdeho maly dort Svatební dortythumbs svatebni dort 21 dort pro druzicku Svatební dortythumbs svatebni dort 18 kolacky Svatební dortythumbs svatebni dort 17 pro maminku Svatební dortythumbs svatebni dort 16 Svatební dortythumbs svatebni dort 14 Svatební dortythumbs svatebni dort 13 Svatební dortythumbs svatebni dort 12 Svatební dortythumbs svatebni dort 3 Svatební dortythumbs coko tulipanky na stojanu Svatební dortythumbs svatebni dort 22 Svatební dortythumbs svatebni dort 23 Svatební dortythumbs svatebni dort 24 Svatební dorty